Олександр Собань в складі делегації нашої області відвідав Дашівську ОТГ

Дата: 25.06.2018 11:08

Фото без описуУ другий день спільного виїзного семінару  керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей відбувся візит в Дашівську об’єднану територіальну  громаду. Гостей супроводжував голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник та селищний голова Сергій Тітаренко. Учасники  семінару відвідали дошкільний навчальний заклад №1 "Журавлик", оглянули інфраструктуру селища, відремонтовані вулиці І.Франка, Набережної, також гості відвідали "Спортивне містечко" де футбольне поле зі штучним покриттям, тренажерний майданчик під відкритим небом та сучасний тренажерний зал комунального закладу "Спорт для всіх". Гості з Хмельниччинни змогли ознайомитись окрім здобутків Дашівської громади, ще й роботою самого апарату селищної ради. Завершенням офіційного візиту  стало урочисте підписання селищними головами Меморандуму про співпрацю між Дашівською та Чемеровецькою селищними радами.