Вивчення практик реформування галузі охорони здоров’я

Дата: 25.06.2018 13:41

Фото без опису

Перший заступник селищного голови Юрій Войтов в складі делегації з представників громад Хмельницької, Волинської та Миколаївської областей відбув у навчальну поїздку на тему «Організація надання послуг первинної медичної допомоги» організованої Львівським Центром розвитку місцевого самоврядування. Програмою семінару передбачено відвідини лікарняних закладів Жовтанецької та Давидівської сільських ОТГ.
 У Жовтанецькій громаді вивчали  досвід у створенні амбулаторії групової практики сімейної медицини, перетворення у комунальне некомерційне підприємство та підготовки до укладення угоди з Національної службою здоров’я України. Давидівська сільської рада презентувала успіхи організації надання медичних послуг в громаді, зокрема, денного стаціонару в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.