Рішення від 27.01.2017

Дата: 27.01.2017 16:03

Порядок денний

1. Про проект Програми про організацію проведення заходів державного та місцевого значення на території Чемеровецької селищної ради на 2017 рік.
  2. Про проект Програми підтримки творчої діяльності та розвитку духового оркестру на 2017 рік.
  3. Про проект рішення «Про внесення змін до рішення селищної ради від 11 січня 2017 року №5-2/2017 «Про селищний бюджет на 2017 рік»
  4. Про створення комісії по наданню одноразової  матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.
  5. Про затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради та складу адміністративної комісії.
  6. Про затвердження Положення про експертну комісію Чемеровецької селищної ради  та складу експертної комісії.
  7. Про внесення змін до штатного розпису КП « Комунсервіс». (Додаток)
  8. Про затвердження Положення про порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території Чемеровецької селищної ради та складу комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
  9. Про затвердження тарифу на відшкодування собівартості опалення 1 кв.м. житлової площі гуртожитку в смт Чемерівці по вул. Героїв Майдану, 6.
  10.  Про присвоєння адреси магазину змішаної торгівлі «Єлєн Яр».
  11.  Про надання дозволу на торгівлю непродовольчими товарами в орендованому приміщенні Гастроному «Смак №2».
  12.  Про надання дозволу на торгівлю непродовольчими товарами в приміщенні Гастроному «Смак №1».
  13.  Про призначення помічника жительці с. Чорна, вул. Б.Хмельницького,29 громадянці Білик Л.П.
  14.  Про призначення помічником  громадянина Турлупу В.В.
  15.  Про призначення помічника жительці с. Залісся, вул. Широка,16 громадянці Семенишиній Т.Б.
  16.  Про призначення помічника жителю  с. Свіршківці, вул. Молодіжна,11 громадянину  Земледуху М.Л.
  17.  Про призначення помічника жителю с. Сокиринці, вул. Надзбручанська,75,  громадяну  Процкову А.Д.