Рішення від 28.04.2017

Дата: 28.04.2017 16:06

Порядок денний

1. Про погодження проекту Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Чемеровецької селищної ради на 2017-2020 роки.
  2. Про погодження проекту Комплексної програми розвитку галузі освіти на території Чемеровецької селищної ради.
  3. Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  4.  Про розгляд звернення голови Чемеровецької районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Тришньовського В.Б.
  5. Про  затвердження тарифу на відшкодування собівартості 1 кв. м. житлової площі гуртожитку в смт Чемерівці по вул. Героїв Майдану, 6.
  6. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території населених пунктів Чемеровецької селищної ради.
  7. Про надання дозволу на встановлення тентових конструкцій  ФОП Крамар В.М. в смт Чемерівці по вул. Центральна на Центральній площі.
  8. Про надання дозволу на відкриття об’єкту торгівлі – палатки «Оболонь» з продажу безалкогольних напоїв, квасу та інших супутніх продуктів ФОП Крамар В.М. в смт Чемерівці по вул. Центральна на Центральній площі.
  9. Про надання дозволу  ПП Юркову І.М. на здійснення виїзної торгівлі в с. Кочубіїв.
  10. Про надання дозволу  ПП Юркову І.М. на здійснення виїзної торгівлі в с. Красноставці.
  11. Про створення комісій по обстеженню матеріально-побутових умов проживання громадян в населених пунктах селищної ради.
  12. Про розгляд заяви громадянина Григоренка І.Й. жителя  смт Чемерівці.
  13. Про  присвоєння адреси  приміщенню гаража громадянки Тихої О.В.  в  смт Чемерівці по вул. Центральна.
  14. Про  розгляд заяви жителя смт Чемерівці Могили І.В.
  15. Про  присвоєння адреси житловому будинку  в с.  Почапинці по вул. Івана Франка.
  16. Про  присвоєння адреси  житловому будинку  в  смт Чемерівці по вул. Національної Гвардії.
  17. Про  видачу  дубліката  свідоцтва на право власності   на  житловий будинок  в с. Чорна  по  вул. Вишнева, 3.
  18. Про призначення помічника жителю смт Чемерівці    вул. Центральна,  47,  громадянину Деревянку В.В.
  19. Про призначення помічника жительці с. Степанівка    вул. Чорновола,  45, громадянці Лисик Г.К.
  20. Про призначення помічника жительці с. Андріївка    вул. Зарічна,  29, Гураль Ядвізі Григорівні.