Рішення від 19.08.2017

Дата: 19.08.2017 16:11

Порядок денний

1. Про  стан готовності навчальних закладів Чемеровецької селищної ради  до 2017-2018 навчального року.

2. Про стан виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради  на 2017 рік за І півріччя 2017 року.

3. Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік».

4. Про Прелік проектів, видатки на якіздійснюватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.

5. Про призначення помічника жителю смт Чемерівці, вул. Свободи Лемішку В.І.

6. Про призначення помічника жителю смт Чемерівці, пров. Котовського, 4, громадянину Левицькому В.М.

7. Про призначення помічника жительці смт Чемерівці, пров. Котовського, 4, громадянці Левицькій Л.Т.

8. Про призначення помічника жителю с. Андріївка громадянину Монастирському А.В.

9. Про взяття на квартирний облікДудко М.О.

10. Про взяття на квартирнийоблік Остапова В.І.

11. Про видачу ордера на квартиру Дудко Марії Олександрівні.

12. Про видачу ордера на квартиру Остапову Валерію Івановичу.

13. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на житловий будинок в с. Кугаївці по вул. Тітова, 32.

14. Про надання  дозволуна проведення виїзної торгівлі та організацію послуг  у сфері відпочинку та розваг під час святкування Дня незалежності України.

15. Про затвердження кошторисної вартості погодинних платних послуг, що надаватимуться КП «Комунсервіс»  при проведенні електромонтажних робіт.

16. Про затвердження кошторисної вартості погодинних платних послуг, що надаватимуться КП «Комунсервіс» при роботі трактора МТЗ-320.4.

17. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в с. Жердя по вул. Шевченка.

18. Про зміну адреси  будинку в смт Чемерівці по вул. Чкалова.

19. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в с. Ямпільчик по вул.Смотрицькій.

20. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в смт Чемерівці по вул. Лесі Українки.

21. Про надання дозволу на проведення добудови до житлового приміщення  в смт Чемерівці по вул. Соборна.