Рішення від 25.01.2018

Дата: 25.01.2018 16:33

Порядок денний

1. Про погодження звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради за 2017 рік.

2. Про погодження звіту про виконання Програми надання адресної грошової допомоги на проїзд автомобільним транспортом окремим пільговим категоріям громадян на території Чемеровецької селищної ради за 2017 рік.

3.  Про погодження  звіту про виконання Програми надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян та малозабезпеченим громадянам за 2017 рік.

4. Про погодження звіту про виконання Програми про організацію проведення заходів державного та місцевого значення на території Чемеровецької селищної ради за 2017 рік.

5. Про стан роботи зі зверненнями громадян у Чемеровецькій селищній раді за 2017 рік.     [Аналіз]

6. Про дотримання норм санітарного та ветеринарного законодавства на території населених пунктів громади.

7. Про погодження звіту про виконання Програми про благоустрій населених пунктів Чемеровецької селищної ради за 2017 рік.

8. Про погодження звіту про виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства за 2017 рік.

9. Про погодження  проекту  Програми утримання і розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури населених пунктів Чемеровецької селищної ради на 2018-2020 роки

10. Про  погодження тарифу на постачання теплової енергії ПП «Гусятин-тепло» для Чемеровецької центральної районної лікарні.

11. Про  погодження тарифу на постачання теплової енергії ПП «Екогеологія» для бюджетних установ смт Чемерівці.

12. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Ліщука с. Черче.

13. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Островського с. Залуччя.

14. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Зарічна с. Бережанка.

15. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Яблунева смт Чемерівці.

16. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по провул. Зарічний с. Красноставці.

17. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Травнева с. Хропотова

18. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Б. Хмельницького с. Слобідка - Смотрицька

19. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Садовій с. Садове

20. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Лесі Українки с. Хропотова

21. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Б. Хмельницького  с. Залуччя

22. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Соборній с. Жердя

23. Про  надання  дозволу на  видалення  сухостійних та аварійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.

24. Про призначення помічника жителю с.Сокиринці, вул.Надзбручанська, 14, громадянину Процькову Івану Васильовичу.

25. Про призначення помічника жительці с. Жердя, вул. Гагаріна, 8, громадянці Сметанюк Євгені Іванівні.

26. Про призначення помічника жительці с. Кугаївці, вул. Шевченка, 4, громадянці Коруняк Марії Степанівні.

27. Про призначення помічника жительці с. Кормильча, вул. Незалежності, 8, громадянці Гудимій Аллі Степанівні.

28. Про призначення помічника жительці с. Хропотова, вул. Центральна, 2, громадянці Грабовській Марії Костянтинівні.

29. Про призначення помічника жительці с. Жердя, вул. Яблунева, 2, громадянці Дашкевич Ірині Іванівні.

30. Про призначення помічника жительці с.Чорна, вул. О.Перуна, 26, громадянці Пивовар Валентині Володимирівні.

31. Про зняття громадян з обліку таких, що потребують поліпшення житлових умов.

32. Про перенесення черги особі,  яка потребує поліпшення житлових умов.

33. Про постановку на облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

34. Про затвердження вартості  виконуваних робіт (послуг) КП Чемеровецьке РБТІ.

35. Різне.

Про забезпечення пожежної безпеки та недопущення виникнення пожеж у приватному секторі.