Рішення від 30.03.2018

Дата: 30.03.2018 16:34

Порядок денний

1. Про погодження проекту рішення селищної ради «Про внесення змін до  Програми соціально-економічного та культурного розвитку території  Чемеровецької селищної ради на 2018 рік».   [Додаток]

2. Про затвердження проекту  «Реконструкція та модернізація приміщень Чемеровецького навчально – виховного комплексу №1 «Загальноосвітня школа I-III ст., ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат» в смт Чемерівці, вул.Центральна,46 Хмельницької області» в рамках реалізації концепції «Нова Українська школа».

3. Про затвердження тарифів на комунальні послуги КП «Комунсенрвіс» з водопостачання.

4. Про затвердження тарифів на комунальні послуги КП «Комунсенрвіс» з водовідведення.

5. Про затвердження тарифів на комунальні послуги КП «Комунсенрвіс» з вивезення побутових відходів.

6. Про затвердження тарифів  на комунальні послуги КП «Комунсенрвіс» на семовивезення твердих побутових відходів.

7. Про затвердження тарифів на комунальні послуги КП «Комунсенрвіс» з утримання житлових будинків для комунального сектору.

8. Про затвердження тарифів на відшкодування собівартості опалення 1кв.м. житлової площі гуртожитку в смт Чемерівці по вул. Героїв Майдану, 6.

9. Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна – гаражу в смт Чемерівці по вул.Гусятинське шосе.

10. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Жеребчука О.В. по вулиці Лесі Українки смт Чемерівці.

11. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Гуменюка М.О. по вулиці Першотравнева села Степанівка.

12. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Свіньковської О.В. по вулиці Підлісна села Залуччя.

13. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Склепюка Л.П. по вулиці Богдана Хмельницького села Залуччя.

14. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Пилипчук Л.В. по вулиці Зарічна села Ямпільчик.

15. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Ковальчук О.М. по вулиці Центральна села Шидлівці.

16. Про зміну поштової адреси домоволодіння громадянина Помазова П.О. по провулку Польовому села Жердя

17. Про зміну поштової адреси об’єкта нерухомого майна – гаража громадянки Кузняк С.І. в смт Чемерівці по вулиці А.Кухара.

18. Про затвердження Акта на списання приватного житлового фонду в  с.Слобідка

Смотрицька.

19. Про об’єднання домоволодінь №10 та №12 по вул. Богдана Хмельницького с. Залуччя.

20. Про надання дозволу приватному підприємцю Харкавій І.В. на встановлення тимчасової огорожі об’єкта будівництва за адресою пров. Кооперативний, 2 смт Чемерівці.

21. Про розгляд заяви громадянина Марцінишина А.А., жителя с. Черче вул.Шевченка, 66.

22. Про розгляд заяви громадянки  Гулик Я.М., жительки с. Кугаївці, вул. Пушкіна, 29.

23. Про  надання  дозволу на  видалення  аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.

24. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 31.03.2017 №5 «Про забезпечення діяльності пункту збору Чемеровецької селищної ради».

25. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 27.01.2017 року № 4 «Про створення   комісії  по наданню одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян»

26. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 23.06.2017 №3 «Про затвердження положення про опікунську раду та її складу при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради».

27. Про призначення помічника жительці с. Біла, вул. Незалежності, 14, громадянці Гречаній Є.З.

28. Про призначення помічника жительці с. Хропотова, вул. Лесі Українки, 6, громадянці Яскіній К.П.

29. Про призначення помічника жителю с.Чорна, вул.Лесі Українки, 38, громадянину Войтишину І.В.

30. Про призначення помічника жителю с. Залуччя, вул. Підлісна, 14, громадянину Сльозкіну Д.М.

31. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Жердя по вул.Миру, 81.

32. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Бережанка по вул.Жукова (Вишнева), 3.

33. Про організацію проведення заходів з благоустрою, озеленення, поліпшення санітарного стану в населених пунктах громади.

34. Різне.