«Щира пісня …» - до нових зустрічей

Дата: 02.07.2018 17:13

Фото без опису

Відбувся IV фестиваль української народної пісні "Щира пісня над Жердям летить», на участь у якому надійшли заявки від одинадцяти творчих колективів з різних куточків України. Свої пісні на свято привезли народний аматорський ансамбль "Яблунька" та демонстрували танцювальні таланти колектив "Яблучко" села Антонівка Ставищенського району Київської області, народні аматорські ансамблі української пісні "Відлуння" і "Жорнищанка" Іллінецькогорайонного будинку культури Вінницької області.  Хмельниччину на фестивалі представляли  ансамбль української народної пісні "Кульбаба" та  дует "Солодка ягода" Летичівськогорайонного будинку культури, фольклорний колектив "Горлиця" с.ІвонівціЛетичівського району.Долучились до свята аматори нашої громади - народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль "Джерело" села Демківці, народний аматорський ансамбль народної музики "Родина" с.Жердя.
Солісти Жердянського сільського будинку культури, а також господарі народний аматорський вокальний ансамбль "Мальви" села Жердя.
Всі колективи та солісти нагороджені дипломами фестивалю та кубками. Завершенням свята став  виступ соліста академічного ансамблю пісні і танцю прикордонної служби України Дмитра Хоми його дружини Ольги Кашул та їхніх дітей Миколи та Івана
«Щира пісня …» чекає нових зустрічей.