Організовано відпочинок дітей, які виховуються в будинку сімейного типу

Дата: 20.07.2018 15:23

Фото без описуВідповідно до розподілу путівок, придбаних за кошти обласного бюджету,  Чемеровецька селищна рада отримала ще дві  путівки у третю зміну заїздів до одного з найкращих таборів України. Вчора, діти з дитячого будинку сімейного типу  Маковських з села Свіршківці відбули в село Привороття Друге на відпочинок в дитячий заклад  оздоровлення та відпочинку «Еко Ленд» товариства з обмеженою відповідальністю санаторію «Лісова пісня». Дітей очікує традиційний для таборів комплекс відпочинкових заходів: цікаві ігри, концерти, екскурсі конкурси та розваги; прекрасні побутові умови, смачне та поживне харчування; кваліфіковане медичне обслуговування. А ще плавальний басейн, сучасний стадіон, художня майстерня, спортивний та музичний гуртки, комп'ютерний клас.