Рішення від 19.07.2018

Дата: 19.07.2018 17:10

Порядок денний

1. Про проект рішення селищної ради «Про виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року»

2. Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного

бюджету на 2018 рік»

3. Про стан роботи зі зверненнями громадян у Чемеровецькій селищній раді за І півріччя 2018 року.

4. Про взяття на квартирний облік Польової Л.О.

5. Про реалізацію державної політики із запобігання торгівлі людьми та з питань гендерної рівності.

6. Про призначення помічника жителю смт Чемерівці, вул. Хмельницька, 48, громадянину Багрію М.Т..

7. Про призначення помічника жительці с. Ружа, вул. Коробчука, 60, громадянці Войтовій Н.Ф..

8. Про призначення помічника жительці с. Хропотова, вул. Першотравнева, 10,  громадянці Гривнак Г.І..

9. Про розгляд звернення Гусятинської селищної ради щодо надання дозволу на складування твердих побутових відходів на полігоні КП «Комунсервіс» в смт Закупне.

10. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Безпалька О.І. по вулиці Коробчука села Ружа.

11. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Кузняка П.П. по вулиці Садова села Ружа.

12. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Буця Р.В. по вулиці Кармелюка села Біла.

13. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Гладуна В.В. по вулиці Ліщука села Черче.

14. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Медвецької М.М. по вулиці Жовтнева села Залуччя.

15. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Кучерявого В.Б. по вулиці Незалежності села Хропотова.

16. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Скоряка М.В. по вулиці Центральна села Кормильча.

17. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Чорної Л.В. по вулиці В.Чорновола села Степанівка.

18. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Костецької Г.О. по вулиці Вишнева села Жердя.

19. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Бойко Т.В. по вулиці Підлісна села Залуччя.

20.  Про присвоєння поштової адреси гаражу громадянки Вовчок О.А. по вулиці Толстого смт Чемерівці.

21. Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди по вул. Центральна смт Чемерівці.

22. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 24.02.2017 №1«Про уповноважений підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції».

23.Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Жердя, провулок Тихий, 1.

24. Різне.