Грейдер працює на дорогах у малих селах

Дата: 02.08.2018 07:48

Фото без описуСело Нова Гута – одне з найменших населених пунктів в громаді, наразі тут проживає 105 жителів. Але проблем у малих селах звісно не менше,  ніж у великих. Остання, яка стала нагальною – сільські дороги. Минулого тижня у Новій Гуті ремонтували сільського містка, при останніх зливових дощах він вистояв. А вже сьогодні на під’їзді до села та по сільських вулицях на дорогах працювала спецтехніка КП «Комунсервіс». Грейдер спланував дорогу по вулиці Центральна, відвів з проїжджої частини воду, зачистив територію від нанесеного мулу та попрацював на під’їздах до села. Після роботи техніки проїзд сільськими дорогами став кращим та безпечнішим.