Чемеровецька громада – спортивна громада
Сьогодні команда Чемеровецької селищної ради взяла участь у обласних спортивних змаганнях серед голів сільських та селищних рад , голів і старост об»єднаних територіальних громад, що були вперше організовані Хмельницькою обласною організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та проходили на території Гуменецької ОТГ. Програма передбачала змагання з волейболу та футзалу, а також відбулися турніри з шахів, шашок, настільного тенісу, штовхання гирі та дартсу.
Наша збірна мала достойні досягнення практично в усіх видах спорту і як результат вибороли чисельну кількість медалей. Зокрема, наші спортсмени привезли додому три Дипломи за І місце(теніс настільний та шашки серед жінок, більярд серед чоловіків), чотири Дипломи за ІІ місце(шахи, більярд та теніс настільний серед чоловіків та дартс серед жінок) та Диплом за ІІІ місце з фут залу.
Усією громадою щиро вітаємо наших спортсменів - в.о. старости села Кочубіїв Ірину Кузик, в.о. старости сіл Почапинці та Садове Віталія Загороднього, в.о. старости села Степанівка Івана Мельника, в.о. старости села Жердя Володимира Дюка з перемогою. А керівництво громади висловлює нашим спортсменам вдячність за те, що достойно представили Чемеровецьку об»єднану територіальну громаду у обласних змаганнях. Нових Вам успіхів і перемог!