Хмельницька область, Чемеровецький район

В Бережанці святкували День села

Дата: 06.08.2018 17:02

,,Людина праці- творець історії села" - під таким гаслом жителі Бережанки у суботу 4 серпня відсвяткували День села. Організатори відзначили усіх, хто впродовж року найбільше  відзначився у трудових досягненнях односельчан, хліборобів, вчителів, працівників медицини та управлінської сфери.

У святковий день найкращі вітання своїм односельчанам звучали від голови Чемеровецької райдержадміністрації Олега Батюка, першого заступника селищного голови Юрія Войтова, виконуючого обов’язки старости села Бережанка Анатолія Пекарчука, також до  урочин села приєднались духовний наставник місцевого храму отець Борис. Свято відбулося за підтримки  керівника приватного підприємства «Україна Агро-2С» Володимира Присяжного. Вихованці дитячого садка та учні школи спільно з  учасниками художньої самодіяльності сільського будинку культури організували цікаву та змістовну святкову концертну програму .