Врегульовано земельні питання в селі Кормильча

Дата: 09.08.2018 15:38

Сьогодні члени комісії з питань врегулювання земельних відносин , що діє при виконавчому комітеті провели виїзди до села Кормильча з метою розгляду заявищодо земельних  питань. Запит стосувався незаконного будівництва сусіда на території, що віднесено до земель загального користування. До розгляду звернення долучились т.в.о начальника юридичного відділу Андрій Коруняк, начальник відділу земельних Денис Назарук та провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення Олег Заржицький, які надали фахову оцінку встановленому факту та консультацію щодо вирішення проблеми відповідно до вимог чинного законодавства.