Привітали кращих

Дата: 13.08.2018 14:00

Фото без опису

День святкування неможливий без нагород та привітань, слів вдячності та поваги. В таких традиціях було витримано і свято Громади. Чемеровецька селищна рада вирішила відзначити грамотами та подяками представників різних сфер діяльності та нагородити цінними подарунками людей, які своєю працею сприяють розвитку нашої громади. В числі нагороджених грамотами кухар Бережанського ДНЗ  «Білочка» Ольга Кабанчук,  соціальний працівник с.Почапинці Людмила Генсіровська, бібліотекар Кугаєвецької  сільської бібліотеки Світлана Осіпова, сімейний лікар Свіршковецької лікарської амбулаторії Галина Павліковська, фахівець з побутового обслуговуваннянаселення віддаленого центру надання соціальних послуг села Біла Василь Яжук , начальник відділення поштовогозв’язку села Залуччя Хмельницької дирекції «Укрпошта» Валентина Роговська, водій автобуса Чемеровецького

навчально-виховного комплексу №1«ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК», Станіслав Пухальський, житель села Андріївкачемпіон Хмельницької області 2018 року   з тхеквондо  ВТФ Микола Мельник, працівник комунального  підприємства«Комунсервіс» натериторії Шидловецького старостату Олександр Приймасюк, продавець продуктового магазину села КугаївціЛюбовГринович.

Крім того за пропозиціями виконуючих обов’язків старост подяками об’єднаної територіальної громади нагороджено кращих умільців,  трудівників, талановитих людей  та  майстрів. Відзнаки отримали: Володимир Леус  з села Ямпільчик - за високу майстерність токарської і зварювальної справи, талановита родина Вересюків з села Біла - за майстерність столярської справи, художній талант малювання і вишивки, Вікторія Мамчур зсела Кугаївці- за досконале освоєння техніки олійного живопису і декоративного розпису, Руслана Гикавчук, майстриня сакрального мистецтва з села Андріївка - за високу майстерність вишивальної справи, Людмила  Гнатів,головний лікар Жердянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини - за високий професіоналізм, чуйність і милосердя, вагомий особистий внесок  у справу охорони здоров’я,  Олександра Чопяк з села Кочубіїв- за активну участь в художній самодіяльності і культурно-розважальних заходах, Микола Якимишин з села Почапинці- за особистий приклад, трудові досягнення,піднесення престижу робітничих професій, родина Бабичів з села Красноставці- за створення та зміцнення Красноставського сільського краєзнавчого музею, збереження історичної спадщини, розробку туристичних маршрутів, Антоніна Бортняк з   села Демківці- за високий талант віршованого слова, активну громадську позицію, Тетяна Якимишина вчитель – пенсіонер з села Степанівка- за багаторічну та сумлінну педагогічну працю, відданість справі навчання і виховання дітей, Людмила Скоб’як з села Хропотова  -  за активну позицію у вирішенні питань розвитку села, Іван Байцурак тракторист з села Бережанка- за майстерне і сумлінне виконання робіт екскаватором, багатодітна родина Давидових села Шидлівці- за сумлінне виконання батьківських обовязків, виховання дітей  у дусі  збереження народних  звичаїв і традицій, Тамара Свято, майстриня народного мистецтвасела Кормильча- за створення експозиції української народної вишивки, Людмила Довгань, завідувачка Слобідко-Смотрицького фельдшерського пункту - за високу чуйність і милосердя, професіоналізм у лікувальній справі, Володимир Рибак, житель села Чорна - за багаторічну сумлінну педагогічну працю, відданість справі навчання і виховання дітей, популяризацію технічного моделювання серед молоді, Олександр Закордонець,жиитель села Сокиринці - за невтомну і віддану педагогічну та мистецьку працю, активну життєву позицію.