Ну, які народні гуляння без конкурсів та розваг!

Дата: 13.08.2018 17:04

Фото без опису

Концертну програму до Дня громади забезпечили талановиті аматори населених пунктів селищної ради, а також народний аматорський фольклорно – етнографічний ансамбль «Берегиня», народний аматорський ансамбль «Мальви» с. Жердя, народний ансамбль народної музики «Родина»   с. Жердя. З подарунками таланту майстерного виконання танцю завітали зразковий ансамбль «Летавчанка» та народний аматорський хор-ланка с. Летави зномером «Віншування хліба».

Організатори підготували до свята чимало призів та подарунків, проте отримати їх можна було після участі у конкурсах. Як це не дивно звучить у літню пору, але перший конкурс, в якому  приймали участь виконуючі обов’язків старост проходив на лижах.  За умовами конкурсу треба було подолати певний відрізок  і повернутись назад на спеціальних лижах, які розраховані на трьох лижників. Самими вправними виявились в.о старост сіл Кочубіїв, Андріївка та Жердя.

Також був конкурс для соціальних робітників селищної ради. Ігрова форма розваги перепліталась з вимогами роботи, яку їм доводиться виконувати щодня для своїх підопічних – зібрати та почистити картоплю, принести води, проте, це відбувається  навипередки з колегами. Перемогу у цьому конкурсі здобула соціальний робітник з села Бережанка, яка в нагороду отримала велосипед.