Дякуємо за підтримку!

Дата: 13.08.2018 17:09

Фото без опису Під час святкування Дня Чемеровецької обєднаної громади завдяки спонсорській підтримці сільськогосподарських підприємств, що ведуть господарську діяльність на території громади, усі нагороджені грамотами і подяками, а також учасники конкурсів отримали цінні подарунки.

Щиро висловлюємо вдячність за фінансову підтримку в організації свята    товариству «Промінь-Галичина», приватному підприємству «АВС-Агро», ТОВ ВП АФ «Жердянське», Агрохолдингу «Мрія» «Кластер Поділля»,приватному підприємству «Україна Агро 2-С», товариству «Поділля-Агрогруп» та  «Енселко Південь Західний Кластер», приватному підприємству «Кочубіївське», товариству АФ «Жванчик» та

приватному підприємству «Аграрна компанія – 2004».

Окремих слів подяки вартують господарі території – директор фермерського господарства «Вікторія», депутат селищної ради Віктор Пелехацький та виконуючий обов’язки старости в селах Черче та Залуччя Анатолій Марцінишин, які забезпечили реалізацію усіхпідготовчих заходів, передбачених програмою святкування.