Відбулась чергова сесія селищної ради

Дата: 20.08.2018 15:49

На розгляд двадцять третьої сесії, яка відбулася сьогодні за участі вісімнадцяти депутатів селищної ради, було винесено 71 питання проекту порядку денного. В ході пленарного засідання погоджено кадрові питання, зокрема, щодо призначення Собань Тіни Василівни на посаду керівника Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК», Пушкаренко Світлани Миколаївни на посаду директора комунальногозакладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Чемеровецької селищної ради Хмельницької області та директорів новостворених Кормильчанського та Хропотівського закладів дошкільної освіти.  Також, нового керівника призначено для  Чемеровецької дитячої художньої школи, від сьогодні там директором буде працювати Смоляк Олександр Вадимович. Детального обговорення потребувало питання про стан виплати компенсації на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремою категорією громадян для його вивчення довелось запросити на засідання начальна управління соціального захисту населення Чемеровецької райдержадміністрації Тамару Трач та директора автопідприємства Миколу Головатого. Проте, врегулювати дане питання можливе за умови внесення змін до чинних постанов Кабінету Міністрів України. На завершення засідання розглянули 52 земельних питань, затвердили та надали дозвіл на виготовлення технічних документацій та проектів із  землеустрою.