Співробітництво триває

Дата: 21.08.2018 11:57

Голови Чемеровецької селищної ради Олександр Собань та Городоцької міської ради Василь Підлісний, в рамках співробітництва територіальних громад,  підписали сьогодні спільне розпорядження про утворення комісії з підготовки проекту договору. Наразі, документ підписали лише  дві сторони, на черзі голови Сатанівської селищної ради та Гусятинської селищної ради Тернопільської області. Після погодження громадами співпраці та прийняття рішення про співробітництва з метою забезпечення соціально-економічного, культурного розвитку територій, підвищення якості надання послуг населенню на основі спільних інтересів та цілей, ефективного виконання органами місцевого самоврядування сторони напрацювали пропозиції до складу комісії, які об’єднаними зусиллями будуть працювати над угодою подальшої реалізації успішних проектів.