В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО ЗАБОРОНУ НА ВИЛОВ РАКІВ

Дата: 21.08.2018 12:12

Фото без описуВідповіднодо наказу Державного агентства рибного господарства  України з 15 серпня у більшості областей України, в тому числі і Хмельницької, введено  заборону на вилов раків, яка  триватиме до кінця вересня.  Браконьєри, які проігнорують заборону вилову, заплатять штраф - до 700 грн. Крім того, за кожного виловленого рака доведеться заплатити  ще й 25,5 грн компенсації. У разі, якщо натрапите на браконьєрів, Держрибагенство просить одразу повідомляти на гарячу лінію.

Заборона на вилов раків триває щороку. Саме зараз - період линьки раків. Він триває від кількох годин до доби. Однак зміцнюється панцир цих тварин протягом півтора місяця. І саме в цей час безхребетні є дуже вразливими.