Як Кугаївці День села святкували

Дата: 21.08.2018 16:25

Фото без описуВже 20 років поспіль 19 серпня,  на Спаса, тут святкують день села та День пасічника. Щороку, організовують велику виставку сільськогосподарської продукції, відбувається урочиста та святкова програма, гуляння та забави. У продовження гарної традиції, свято відбулось і цього року. Була виставка сільськогосподарської продукції на якій можна було оглянути  досягнення пасічників, садівників та городників, і купити смачної випічки,  і пригоститись солодкою медовухою, і  покуштувати борщ від колективу дитячого садочка, рибної юшки від працівників будинку культури, вареників від педагогічного колективу та інших гостинців від мешканців села. Зі сцени під відкритим небом вітали найстаршу і наймолодшу подружні пари, найстаршого та наймолодшого жителя, кращого пасічника та садівника, лунали слова подяки за допомогу і підтримку села керівникам  сільськогосподарських підприємств Анатолію Атаманчуку, директору ПП «АВС - Агро»    та Олександру Малому, директору ФГ «Золотий Колос»  . Чемеровецький селищний голова Олександр Собань привітав односельчан із святом, гарними здобутками, щедрими врожаями, згуртованість села відмітив   у вітальному слові виконуючий обов’язків старости Олександр Гураль. Завершилось свято великим концертом та святковою дискотекою.