Завершили роботу методичні осередки з питань створення інноваційного освітнього простору Нової української школи

Дата: 27.08.2018 09:26

Оновлення змісту початкової освіти, організація освітнього середовища, яке б сприяло творчому розвитку особистості учня, інтеграція: тематичний та діяльнісний підходи обговорювали вчителі 1 класу, які в 2018-2019 навчальному році будуть працювати за концепцією Нова українська школа.

Вчителі-філологи обговорили завдання мовної освіти, модернізацію процесів в освітньому просторі, особливості вивчення предметів «Українська мова і література», «Зарубіжна література» в 2018-2019 н.р.

Вчителі природничого циклу закцентували увагу над реалізацією на практиці компетентнісного підходу як методичне завдання вчителя географії та економіки. На засіданні було підведено підсумки роботи та визначено пріоритети на 2018-2019 навчальний рік.