Рішення від 17.08.2018

Дата: 17.08.2018 16:20

Порядок денний

1. Про стан виплати компенсації на пільговий проїзд автомобільним  транспортом окремим категоріям громадян.

2. Про здійснення редакційного уточнення найменування об’єктів та їх місцезнаходження з урахуванням їх цільового призначення  до розподілу  у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами.

3. Про проект рішення сесії селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік».

4. Про стан готовності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів до початку нового навчального року.

5. Про затвердження Положення про визначення місць проведення масових заходів, розміщення інформаційних наметів та офіційних агітаційних матеріалів на території сіл, селища Чемеровецької  селищної ради.   [Додаток 1]   [Додаток 2]   [Додаток 3]

6. Про надання дозволу на розміщення рекламної банерної конструкції на

боковій стіні багатоквартирного житлового будинку в смт Чемерівці по вул. Центральна, 25.

7. Про надання дозволу на виготовлення дубліката свідоцтва про право власності на  житловий будинок в с.Почапинці  по вул.Богдана Хмельницького, 19.

8. Про надання дозволу на виготовлення дубліката свідоцтва про право власності на  житловий будинок в с. Залісся по вул. Широка, 19.

9. Про надання дозволу на виготовлення дубліката свідоцтва про право власності на  житловий будинок в смт Чемерівці по пров. Зелений, 3.

10. Про надання дозволу на виготовлення дубліката свідоцтва про право власності на  житловий будинок в с. Ружа по вул.Коробчука, 59.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету «Про затвердження Положення про житлову  комісію при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради та її складу» від 27 жовтня 2017 року № 14.

12. Про взяття на квартирний облік Михайлишина І.О.

13. Про затвердження кошторисної вартості погодинних платних послуг, які надаватимуться КП «Комунсервіс».

14. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Михайлова Д.Г.  по вулиці  Братів Рудяків села Кугаївці.

15. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Бойко Т.В.  по вулиці Підлісна села Залуччя.

16. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Войціх М.Л.  по вулиці       села Шидлівці.

17. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Фурмана П.А. по вулиці  Садова  смт Чемерівці.

18. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Фурмана П.А. по вулиці  Садова  смт Чемерівці.

19. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Заянчуковської З.М.  по вулиці  Зарічна села Черче.

20. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Гураля Л.М.  по вулиці Центральна села Кугаївці.

21. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Дем'янова Б.О.  по провулку Павлунишиного села Жердя.

22. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Палилюлько К.В.   по вулиці Зарічна села Демківці.

23. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Покрайчик А.Г.   по вулиці Островського села Залуччя.

24. Про внесення змін до рішення       виконавчого комітету селищної ради від 23.06.2017 №3 «Про затвердження положення про опікунську раду та її складу при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради».

25. Про призначення помічника жительці с.Біла, вул.Чкалова, 16, громадянці Комендацькій Г.П.

26. Про призначення помічника жительці смт Чемерівці, вул.Поплавського, 5, громадянці Назаровій Є.Г.

27. Про призначення помічника жительці с.Слобідка-Смотрицька, вул.Молодіжна, 23, громадянці Ткачук Г.В.

28. Про призначення помічника жительці смт Чемерівці, вул. Центральна, 36, кв. 1, громадянці Мандзій З.В.

29. Про призначення помічника жительці с.Хропотова, вул. Шевченка, 39, громадянці Шереметі Г.М.

30.  Про призначення помічника жительці с.Залісся, вул.Широка, 101, громадянці Весні А.Г.

31.  Про призначення помічника жительці с.Кугаївці, вул. Мостіпаки, 7, громадянці Повар М.А.

32. Про призначення помічника жительці с. Почапинці, вул. Грушевського, 39, громадянці Харкавлюк Н.С.

33. Про призначення помічника жительці с. Степанівка, вул. Л.Українки, 18, громадянці Заремській Г.С.

34. Різне.

34.1. Про розгляд звернення голови правління ГО «Гандбольний клуб «Поділля».

34.2. Про розгляд звернення громадської організації «Роксолана. Відродження» щодо дозволу на встановлення скульптурної комапозиції.