«Нова українська школа - старт реформи, перші кроки»

Дата: 30.08.2018 15:38

Фото без описуОсвітяни закладів загальної середньої освіти селищної ради зібрались сьогодні  в актовій залі Чемеровецького  навчально-виховного комплексу №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК» для проведення громадівської серпневої конференції  2018 на тему «Нова українська школа - старт реформи, перші кроки». З вітальним словом з нагоди початку нового начального року до присутніх звернувся Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, підсумки підготовчої компанії підвела начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Ірина Качуріна, свою позицію створення ефективної комунікації в системі «вчитель-дитина-батьки» висловив голова батьківського комітету Валерій Гура. Після завершення загальної панельної дискусії, учасники  конференції продовжили роботу  у групах за різними напрямами. З керівниками закладів освіти працювала Ірина Качуріна, обговорювали тему «Створення ефективної освітньої мережі», завідувачка методичним кабінетом Валентина Колодій працювала у групі заступників керівників загальноосвітніх шкіл з навчальної роботи, модератором обговорення теми «Дошкільна ланка - фундамент Нової української школи» з керівниками дошкільних закладів була Майя Ковальчук. Заступники керівників закладів загальної середньої освіти  з виховної роботи спільно з методистом Тетяною Антецькою опрацювали тему « Посилення ролі формування духовних та моральних цінностей учнівської молоді в умовах Нової української школи», тренер-методист Світлана Приймак провела чергову зустріч з вчителями 1-х класів під назвою «Освітній простір вчителя початкових класів: цифрова лабораторія».