«Нова українська школа — запуск реформи, участь громад»

Дата: 30.08.2018 16:13

Фото без опису

28 серпня у Хмельницькому відбувся обласний освітній форум «Нова українська школа — запуск реформи, участь громад», участь в якому прийняли Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Ірина Качуріна. Привітали учасників форуму голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук та директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля. Від Міністерства освіти і науки України на заході був присутній директор Інституту модернізації змісту освіти МОН Олег Спірін. Обговорювали можливості підвищення якості освітніх послуг, налагодження ефективної комунікації з батьками та педагогічними колективами освітніх закладів, забезпечення високого рівня знань учнів.

Основним завданням, що визначили спікери форуму для  керівників органів місцевого самоврядування - необхідність комплексного вирішення питання розвитку шкільної мережі з урахуванням усіх важливих соціально-економічних обставин та пошуку нових механізмів її вдосконалення.