У Чемеровецькій громаді пролунали перші дзвоники

Дата: 03.09.2018 14:13

Фото без опису

Ось і закінчилося літо з його безтурботністю та розвагами. З настанням осені розпочався новий навчальний рік. Школярі знову збираються у класних кімнатах, розглядають нові підручники та робочі зошити.

В усіх школах  селищної ради відлунали перші дзвоники. Сьогодні селищний голова Олександр Собань особисто привітав школярів Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК». Урочисті лінійки в загальноосвітніх школах населених пунктів громади відвідали заступники селищного голови, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради та виконуючі обов’язки старост населених пунктів громади.

До великої шкільної родини прийняли першокласників, вони у віршиках пообіцяли старанно вчитися, слухати вчителів, бути достойною зміною випускникам. Одинадцятикласники подарували першачкам подарунки та сказали повчальне слово. А ще наймолодшим учням школи вручено подарунки від народного депутата України Олександра Гереги.

Традиційно, на перший урок школярів закликав веселий дзвоник від учня одинадцятого класу та учениці першого класу .