Хмельницька область, Чемеровецький район

Відбулась зустріч з делегацією Теофіпольського району

Дата: 06.09.2018 17:11

Сьогодні делегація з Теофіпольщини, у складі представників районної, селищної та сільських рад, які стоять на старті об’єднавчих процесів,  відвідали Чемеровецьку об’єднану територіальну громаду для визначення переваг реформи децентралізації. Візит відбувся в рамках проведення навчальної поїздки  «Обмін досвідом створення та функціонування ОТГ» організованої  директором Хмельницького відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Сергієм Яцковським. Спершу Чемеровецький селищний голова Олександр Собань  презентував  успіхи та інфраструктурні надбання за півтора роки діяльності, окреслив основні перспективи розвитку об’єднаної  території. Гості наочно мали можливість побачити наші досягнення, оглянули відремонтований спортивний комплекс та відвідали Чемеровецький навчально-виховний комплекс №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК» де активно реалізовується проекти визначені Концепцією «Нова українська школа».