Стартував Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України»

Дата: 10.09.2018 11:36

Наша надія та наше яскраве майбутнє залежить від дітей. І саме вони надихають нас бути ентузіастами, проявляти здібності, повагу до мистецтва та реалізовувати в житті їхні мрії. Сотні талановитих  дітей з різних куточків України вже долучилися до проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». Конкурс дитячої творчості – це справжнє свято пісні, радості та усмішок дітей, їх наставників, а також дорослих.

Другий рік поспіль на Хмельниччині грандіозне дійство проходитиме за сприяння народного депутат України Сергія Лабазюка та фінансовій підтримці його благодійного фонду «Ми поруч».

7 вересня 2018 року в приміщенні Центру культури, дозвілля і мистецтва відбувся відбірковий тур обласного етапу конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», що проводиться в рамках міжнародного фестивалю «Sanremo Junior».

В конкурсі прийняли участь  26 вокалістів.

Рішенням професійного журі, перемогу в відбірковому турі здобула Вероніка Демчишин, яка представлятиме Чемеровеччину на обласному відбірковому етапі конкурсу, який  відбудеться в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. Старицького 14 жовтня 2018 року. Там оберуть переможця, який представлятиме Хмельниччину в Палаці мистецтв «Україна», м. Київ.

Володар Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» представлятиме Україну на Міжнародному фестивалі «Sanremo Junior» в Італії.

Тож, побажаємо нашій Вероніці ще вищих творчих висот, світових сцен та міжнародного визнання.