Приймали вітання працівники лісу

Дата: 14.09.2018 13:18

Високе покликання працівників лісового господарства – охороняти безцінний дар природи. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, лісівники вносять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Традиційно в третю неділю вересня  святкують своє професійне свято  працівники лісу. Це свято  людей, відданих своїй професії та рідній природі.

Напередодні  Дня працівника  лісу  на урочистості з нагоди 80-річчя від Дня створення державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»  завітали перший заступник Чемеровецького селищного голови Юрій Войтов та заступник Юлія Повар. Вони побажали  від усієї громади, депутатського корпусу селищної ради  усім присутнім  святкового настрою, достатку та здоров'я.