«Осінні читання по колу»

Дата: 14.09.2018 14:58

Фото без описуПід ногами приємно шелестить перше опале листя і дерева починають горіти осіннім золотом. Осінь починає крокувати нашими скверами, парками, вулицями, які ведуть до бібліотеки.   Для читання книг - осінь найідеальніша пора року, а книжкові закладки можна знайти під кожним деревом. Коли ще сяють яскраві осінні промінчики, немає нічого кращого, ніж провести день з цікавою книгою в руках на свіжому повітрі. Нещодавно до Чемеровецької центральної бібліотеки  для дітейнадійшли нові книги і наш обов’язок ознайомити з ними юних читачів.  А щоб все проходило в невимушеній атмосфері, бібліотекарі  вирішили провести експромт конкурс:  «Осінні читання по колу» на краще читання поезії та прози серед учнів З – Б класу Чемеровецького НВК№1"ЗОШ І-ІІІст., ліцей та МНВК", де за підсумками двох турів перемогу отримала Яна Турчак.