Відбулось засідання комісії

Дата: 17.09.2018 17:16

Фото без описуУ Чемеровецькій селищній раді створюється базаданих про всі земельні ділянки за межами населених пунктів, що перейшли у комунальну власність об’єднаної територіальної громади. Завдяки цьому підвищиться інвестиційна привабливість земель, спроститься пошук потенційних земельних ділянок для інвесторів та містобудівних потреб, а також збільшиться надходження до селищного бюджету.

Днями у селищній раді під головуванням першого заступника селищного голови Юрія Войтова відбулось засідання комісії по сплаті орендної плати за використання земельних ділянок комунальної власності та компенсацію коштів недоотриманих селищною радою за фактичне використання земельних ділянок на територіїЧемеровецької селищної ради.  В ході засідання, на яке були запрошені директор ТОВ ВП «Жердянське»  Володимир Думанський та Іван Матушкін, було порушено питання щодо сплати сільгоспформуваннями орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності.