СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД СІМЕЙ

Дата: 18.09.2018 16:06

Фото без описуДнями спеціалісти Галина Паламарчук та Валентина Семенишена разом з начальником відділу з питань соціальної політики Віталієм Приймаком здійснили виїзд у село Жердя. Метою поїздки було відвідування сім’ї, що перебуває під соціальним супроводом, яка опинилися в складних життєвих обставинах. З даною сім’єю проведено бесіду щодо профілактики шкідливих звичок, з питань виховання дітей; покращення санітарно-гігієнічних умов проживання та працевлаштування батька.

Загалом під соціальним супроводом знаходиться 12 сім’ї, в яких виховується 19 дітей та 1 особа. На обліку, як сім’ї в складних життєвих обставинах перебуває 59 сімей, з якими проводиться соціальна робота з метою подолання  складних життєвих обставин.