Опікуємось проблемами людей, що потребують нашої допомоги

Дата: 20.09.2018 17:02

Фото без описуОсновне  завдання сектору соціальної допомоги вдома - здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги  за місцем проживання.

31  соціальний робітник сектору в усіх населених пунктах нашої селищної ради докладає максимум зусиль, аби поліпшити життя самотнім стареньким та інвалідам, яких обслуговують.

Загалом на обслуговуванні в секторі соціальної допомоги вдома перебуває 452 жителя нашої селищної ради, з яких  52 мають інвалідність. Двічі , тричі  ( згідно індивідуальних планів) на тиждень соціальні робітники відвідують своїх підопічних та надають  різноманітні послуги: допомога в самообслуговуванні, приготування  (допомога   в   приготуванні)   їжі   вдома,  придбання та  доставка  товарів  з  магазину  або  базару, медикаментів за кошти громадян, які обслуговуються, доставка води,  виклик лікаря,  надання допомоги в проведенні  періодичних медичних оглядів,  допомога   у   прибиранні   приміщення,   пранні  білизни, виконанні  різних  видів  дрібних ремонтних   робіт   у   приміщенні,   ремонті   одягу  та  взуття, внесення платежів;  читання преси; допомога в обробітку присадибних ділянок (не більш як 0,02 гектара).

Наразі стоїть питання забезпечення паливом;  оформлення документів  на  отримання  субсидій  на  оплату житлово-комунальних  послуг .