Хмельницька область, Чемеровецький район

Заслухано звіти про роботу сільських закладів культури

Дата: 04.10.2018 16:22

Сьогодні у населених пунктах громади заклади культури мають бути тими установами, де і дітям, і дорослим   цікаво провести своє дозвілля та є можливість не лише взяти книгу, але й одержати будь-яку необхідну для них інформацію. Про те,  як організована робота  у будинках культури, сільських клубах та бібліотеках доповідали сьогодні перед виконавчим комітетом керівники установ Сокиринецького та Шидловецького старостатів. Робота кожного закладу була проаналізована та оцінена. Працівникам культури вказано на необхідність  осучаснення спектру та підвищення якості даного виду послуг, що надаються місцевому населенню. В пріоритеті для влади наразі  -  поліпшення матеріально-технічної бази  закладів, зокрема , забезпечення комп"ютерною технікою та більш потужним інтернет-зв"язком.