від 24.02.2017 року

Дата: 24.02.2017 10:37

Порядок денний                                                                   проекти

1. Про уповноважений підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції.
  2. Про роботу комунального підприємства «Комунсервіс».
  3. Про проект  Програми  підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення  житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2017 – 2020 роки.
  4. Про проект Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природнього характеру на території Чемеровецької селищної ради  на 2017 – 2021 роки.
  5. Про проект Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів  на території  Чемеровецької селищної ради на 2017 рік.
  6. Про проект  Програми надання адресної грошової допомоги на проїзд автомобільним транспортом окремим пільговим категоріям громадян на  території  Чемеровецької селищної ради на 2017 рік.
  7. Про проект   Програми «Ветеран» на території Чемеровецької селищної ради на 2017 рік.
  8. Про проект Програми забезпечення соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів в домашніх умовах у Чемеровецькій селищній раді на 2017 рік.
  9. Про  проект  Програми про надання правової освіти та надання безоплатної правової допомоги жителям населених пунктів Чемеровецької селищної ради на 2017 – 2018 роки.
  10.  Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми про благоустрій населених пунктів Чемеровецької селищної ради на 2017 рік».
  11.  Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства на 2017 рік».
  12.  Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення селищної ради від 11 січня 2017 року №5-2/2017 « Про селищний бюджет на 2017 рік».
  13. Про надання дозволу на видалення дерев  на території  Чемеровецької селищної ради.
  14.  Про скасування рішення виконавчого комітету  Жердянської сільської ради від 25 березня 2016 року  № 1 «Про встановлення торгового місця для виїзної торгівлі».
  15.  Про скасування рішення виконавчого комітету  Жердянської сільської ради від 27 травня 2016 року  №  4 «Про встановлення торгового місця для виїзної торгівлі».
  16.  Про присвоєння адреси житловому будинку с.Біла по  вул.Чкалова.
  17.  Про присвоєння адреси житловому будинку смт Чемерівці по вул. Терешкової.
  18.  Про присвоєння адреси житловому будинку с. Бережанка по вул. Шевченка.
  19.  Про присвоєння адреси житловому будинку с.Залуччя  по вул. Б.Хмельницького.
  20.  Про присвоєння адреси житловому будинку с. Красноставці  по вул. Миру
  21.  Про  присвоєння  адреси приміщенню  гаража в смт Чемерівці  по вул. Центральна
  22.  Про присвоєння адреси житловому будинку с. Свіршківці по вул. Новоселицька.
  23.  Про  присвоєння  адреси приміщенню  гаража в смт Чемерівці по вул. Гусятинське шосе.
  24. Про  присвоєння  адреси приміщенню  гаража в смт Чемерівці по вул. Гусятинське шосе.
  25.  Про  присвоєння  адреси приміщенню  гаража в смт Чемерівці  по вул. Центральна.
  26.  Про присвоєння адреси житловому будинку с. Залуччя по вул. Підлісна.
  27.  Про присвоєння адреси житловому будинку с. Черче по вул.Медобори
  28.  Про присвоєння адреси житловому будинку с. Кугаївці по вул. Мостіпаки.
  29.  Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на житловий будинок в с. Кугаївці  по вул. Я. Мудрого, 24.
  30.  Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на житловий будинок в с. Сокиринці по вул. Надзбручанська, 29.
  31. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на житловий будинок в с. Бережанка по вул. Гагаріна, 14.
  32.  Про призначення помічника жителю смт Чемерівці, вул. Чорновола, 10 громадянину  Козаку А.О.
  33.  Про призначення помічника жительці с. Демківці вул. Зарічна, 3  громадянці Бідонько Л.М.
  34.  Про призначення помічника жительці с. Свіршківці, вул. Шкільна, 66 громадянці  Пазій Є.Л.
  35.  Про призначення помічника жителю с. Чорна, вул. Шевченка, 57 громадянину Долгову В.І.
  36.  Про призначення помічника жительці с. Кочубіїїв, вул. Зарічна, 45 громадянці Параєвській В.А.
  37.  Про призначення помічника жительці  с. Чорна, вул. Л.Українки, 29 громадянці  Криворучко Г.М.
  38. Про перейменування об’єктів топоніміки у населених пунктах Чемеровецької селищної ради