від 31.03.2017 року

Дата: 17.03.2017 10:39

ПОРЯДОК ДЕННИЙ                                        проекти

1. Про координацію роботи з охорони  публічного порядку на території Чемеровецької селищної ради.
  2. Про організацію роботи з ведення військового обліку призовників та військовозобов»язаних в Чемеровецькій селищній раді.
  3. Про забезпечення діяльності пункту збору Чемеровецької селищної ради.
  4. Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2017 рік.
  5.
  6. Про діяльність сільських закладів  культури,що знаходяться на території Чемеровецької селищної ради.
  7. Про організацію проведення на території Чемеровецької селищної ради щорічної весняної акції «За чисте довкілля» та заходів благоустрою.
  8. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Чемеровецької селищної ради.
  9. Про затвердження тарифів на комунальні послуги КП «Комунсервіс» з водопостачання
  10. Про затвердження тарифів на комунальні послуги КП «Комунсервіс» з водовідведення.
  11. Про затвердження тарифів на комунальні послуги КП «Комунсервіс» з вивезення твердих побутових відходів
  12. Про затвердження тарифів на комунальні послуги КП «Комунсервіс» з самовивезення твердих побутових відходів
  13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.01.2017 року № 9 «Про затвердження тарифу на відшкодування собівартості опалення 1 кв.м. житлової площі гуртожитку в смт Чемерівці по вул. Героїв майдану, 6.
  14. Про надання дозволу на проведення виїзної торгівлі ПП Юркову І.М.
  15. Про розгляд звернення  жительки с. Красноставці Бучок Д.Є.
  16. Про розгляд заяви жителя смт Чемерівці вул. Миру, б. 1 гр. Горбатюка Р.О.
  17. Про  розгляд заяви генерального директора ТОВ «Український кристал» Юр»єва В.В.
  18. Про розгляд звернення громадської організації «Учасників АТО» в смт Чемерівці та Чемеровецькому районі.
  19. Про розгляд звернення голови правління Подільської регіональної громадської організації «Подільська асоціація автомобільних перевізників» Головатого М.Д.
  20. Про проект рішення селищної ради «Про перейменування об’єктів топоніміки(вулиць) в с. Біла»
  21. Про розгляд заяви громадянина  Ковальчука Д.І., жителя с. Велика Зелена
  22. Про  присвоєння  адреси житловому будинку в с. Залуччя по вул. Островського.
  23. Про  присвоєння  адреси житловому будинку в смт Чемерівці  по вул. Примакова.
  24. Про присвоєння адреси житловому будинку с. Жердя по вул. Вишнева.
  25. Про присвоєння адреси житловому будинку с. Ямпільчик  по вул. Лісова.
  26. Про присвоєння адреси житловому будинку с. Жердя по вул. Жукова.
  27. Про присвоєння адреси житловому будинку с. Залуччя по вул. Надгірна.
  28. Про присвоєння адреси приміщенню гаража в смт Чемерівці по вул. Дружби.
  29. Про присвоєння адреси житловому будинку с. Залуччя  по вул. Б. Хмельницького
  30. Про призначення помічника жительці с.Шидлівці, вул. Центральна, 47, громадянці Маркевич М.Й.
  31. Про призначення помічника жительці  с. Криків, вул. Надзбручанська, 9, громадянці  Бригадир Н.І.
  32. Про призначення помічника жителю с. Почапенці вул. Б. Хмельницького, 82, громадянину Чорному Г.Є.
  33. Про призначення помічника жителю смт. Чемерівці вул. Центральна 49/1, громадянину Берлінському О.І.
  34. Про призначення помічником громадянку  Дамчук І.Г.
  35. Про призначення помічника жительці с Чорна вул. Римара,69, громадянці  П’ятак Г.С.
  36. Про розгляд заяви гр. Бойка М.С., жителя с. Бережанка, вул. Садова, 41
  37. Про розгляд заяви гр. Бистраківського Д.В., жителя с. Кугаївці, вул. Молодіжна, 4
  38. Про розгляд заяви гр. Українця А.В., жителя смт Чемерівці,вул. Щорса, 28
  39. Про розгляд заяви гр. Лук’янова В.Є., жителя смт Чемерівці,вул. Генерала Шухевича, 4.
  40. Про розгляд заяви гр. Бистаківської О.В., жительки с. Кугаївці, вул. Молодіжна, 4
  41. Про розгляд заяви гр.Стахової Н.Л., жительки с. Бережанка, вул. Незалежності, 41
  42. Про розгляд заяви гр.Гай О.С., жителя с. Кугаївці, вул. Героїв АТО, 34
  43. Про збереження права на користування житлом дитиною, позбавленою батьківського піклування.