від 31.05.2017 року

Дата: 17.05.2017 10:43

Порядок денний                                                    проекти

1. Про організацію та проведення оздоровлення влітку 2017 року
  2. Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін  до рішення селищної ради від 11 січня 2017 року №5-2/2017 «Про  селищний бюджет на 2017 рік»
  3. Про дотримання чинного земельного законодавства.
  4. Про визначення місця для встановлення  пам'ятника «Героям та жертвам Чорнобиля».
  5. Про затвердження Протоколу  комісії з питань врегулювання земельних відносин №1 від 12 травня 2017 року
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення із зміною цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності в користування на умовах оренди, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій ПП «Маяк».
  7. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності в користування на умовах оренди, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій ПП «Маяк».
  8. Про  вилучення земельної ділянки площею 0,19 га в межах населеного пункту  с. Красноставці з землекористування гр. Десик Г.М.
  9. Про надання  дозволу на проведення виїзної торгівлі ТОВ «Український кристал».
  10. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території смт Чемерівці.
  11.  Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  с. Вікторівка по вул. Вербична.
  12.  Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  с. Залуччя по вул. Мальовнича.
  13.  Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  с. Діброва по вул. Заріччя.
  1.  Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  с. Степанівка по вул. Б. Хмельницького
  2. Про  присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в  с. Сокиринці по вул. Молодіжна.
  3. Про  присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в  с. Збриж по вул. Тітова.
  4. Про  присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в  с. Черче по вул. Жовтнева.
  5. Про  присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в  смт Чемерівці по вул. Центральна.
  6. Про  присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в  с. Кормильче  по вул. Зарічна.
  7. Про  видачу  дубліката  свідоцтва на право власності   на  житловий будинок  в с. Кормильче  по  вул. Зарічна, 15.
  8. Про  видачу  дубліката  свідоцтва на право власності   на  житловий будинок  в с. Свіршківці  по  вул. Молодіжна, 11.
  9. Про видачу ордера на квартиру  гр. Бойко А.В.
  10. Про видачу ордера на квартиру гр. Мерві І.І.
  11. Про видачу ордера на квартиру гр. Гриньковій Л.М.