від 31.07.2017 року

Дата: 17.07.2017 10:46

Порядок денний                                      проекти

1. Про стан роботи зі зверненнями громадян у Чемеровецькій селищній раді за І півріччя 2017 року.
  2. Про погодження проекту Програми «Молодь - наше майбутнє» на 2017-2020 роки.
  3. Про погодження проекту Програми місцевих стимулів випускників загальноосвітніх навчальних закладів щодо вступу в медичні навчальні заклади на 2017-2021 роки.
  4. Про проект рішення селищної ради «Про виконання бюджету Чемеровецької селищної ради за І півріччя 2017 року».
  5. Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету  на 2017 рік».
  6. Про проект рішення селищної ради «Про створення опорних публічних бібліотек в населених пунктах громади».
  7. Про погодження клопотання перед Міністерством культури України про надання дозволу на закриття та виведення з базової мережі бібліотечних установ, які знаходяться на балансі відділу культури та туризму Чемеровецької селищної ради.
  8. Про затвердження кошторисної вартості погодинних платних послуг, що надаватимуться КП «Комунсервіс» при проведенні ремонтних робіт  системи водопостачання та водовідведення.
  9. Про затвердження кошторисної вартості платних послуг, що надаватимуться КП «Комунсервіс» по косінню трави пенсіонерам в населених пунктах громади.
  10. Про затвердження Положення про призначення та реєстрацію помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров'я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки
  11. Про призначення помічника жителю смт Чемерівці вул. Толстого, б. 1, кв. 16, громадянину Куфльовському В.С.
  12. Про призначення помічника жительці с. Свіршківці вул. Лесі Українки, б. 28 , громадянці Лисак Н.І.
  13. Про призначення помічника жительці с. Кормильче вул. Першотравнева, б. 7, громадянці Кролик А.О.
  14. Про призначення помічника жительці с. Кугаївці вул. Тітова, б. 53, громадянці Білявській М.І.
  15. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на підвідомчій території селищної ради.
  16. Про надання дозволу на розміщення вивіски назви магазину «Олександра» на фасаді будинку в смт Чемерівці, вул. Центральна,39.
  17. Про присвоєння адреси  домоволодінню в с. Збриж по вул. Надрічна.
  18. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в с. Слобідка-Смотрицька по вул. Лесі Українки.
  19. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в с. Красноставці по вул. Польова.
  20. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в с. Хропотова по пров. Центральний.
  21. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в с. Хропотова по вул. Незалежності.
  22. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в с. Красноставці по вул. Миру.
  23. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в с. Мала Зелена по вул. Першотравневій.
  24. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в смт Чемерівці по вул. Медвецького.
  25. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в с. Черче по вул. Гагаріна.
  26. Про присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в с. Залуччя по вул. Підлісна.
  27. Про розгляд заяви громадянки Задоянчук О.О. жительки с. Кугаївці, вул. Центральна, 91.
  28. Про взяття на квартирний облік  Крупяка В.О.
  29. Про взяття на квартирний облік Лева І.В.
  30. Про взяття на квартирний облік Махобей Є.М.
  31. Про взяття на квартирний облік Процкову А.І.
  32. Про взяття на квартирний облік Рудяк В.С.
  33. Про взяття на квартирний облік  Гуляс М.В.
  34. Про розгляд заяви Дудко М.О. про взяття на квартирний облік.
  35. Про розгляд заяви Остапова В.І. про взяття на квартирний облік.
  36. Про видачу ордера на квартиру Крупяку  Валентину Олександровичу.
  37. Про видачу ордера на квартиру Лева Інни Вікторівни.
  38. Про видачу ордера на квартиру Махобей Євгені Михайлівні.
  39. Про видачу ордера на квартиру Процкову Анатолію Івановичу.
  40. Про видачу ордера на квартиру Рудяк Валентині Сергіївні.
  41. Про видачу ордера на квартиру Гуляс Михайлу Володимировичу.
  42. Про встановлення розпорядку роботи офісу – магазину в смт Чемерівці, вул. Ярослава Мудрого 4б.
  43. Про надання дозволу на виготовлення дубліката свідоцтва на право власності на житлову будівлю магазин «Візит», с. Демківці вул. Дружби 57.
  44. Про розгляд звернення жителів вулиці Зарічна смт Чемерівці щодо встановлення шлагбауму на прибережній смузі біля ставка.
  45. Про розгляд звернення голови Чемеровецького УТМР Бурдельного А.М.
  46. Про стимулювання громадян, які проживають та підвідомчій території громади, призваних на контракт до Збройних Сил України  у 2017 році.

47. Різне.