від 25.04.2018 року

Дата: 11.04.2018 10:57

засідання виконавчого комітету селищної ради від 25.04.2018 року

1. Про хід та підготовку оздоровчої компанії 2018.

2. Про проект рішення сесії селищної ради «Про виконання бюджету селищної ради за підсумками І кварталу 2018 року».

3. Про проект рішення сесії селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік».

4. Про підсумки проведення опалювального сезону 2017–2018 років та заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018–2019 років.

5. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки        Кравцової Л.В. по вулиці Толстого смт Чемерівці.

6. Про присвоєння поштової адреси квартирі громадянина Зелінського В.В. по вулиці Толстого  смт Чемерівці.

7. Про розгляд заяви громадянки Бевз Катерини Вікторівни, жительки смт Чемерівці.

8. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки       Рапацької Л.Д. по вулиці Щастя села Демківці.

9. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина   Харітонова В.С. по вулиці Вишнева села Бережанка.

10. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина       Гуменюк В.Л. по вулиці Шевченка села Черче.

11. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина    Денисюка В.І. по вулиці Незалежності смт Чемерівці.

12. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки    Боднарчук Л.М. по вулиці Дружби села Демківці.

13. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки         Компан Т.А. по вулиці Зарічна села Черче.

14. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Пастух Г.О. по вулиці Островського села Залуччя.

15. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки     Іваніцької К.І. по вулиці Ліщука села Черче.

15. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Жуковського О.А. по вулиці Гагаріна села Шидлівці.

16. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Зелінської Т.Г. по вулиці Центральна села Гайове.

17. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню громадянина Романюка В.А. по вулиці Гусятинське шосе смт Чемерівці.

18. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню громадянина Кислова О.В. по вулиці Гусятинське шосе смт Чемерівці.

19. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню  ПП «АВС-АГРО» по вулиці Трояндова села Кугаївці.

20. Про  надання  дозволу на  видалення  аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.

21. Про призначення помічника жительці с. Почапинці, вул.Довженка, 5, громадянці Вільчик Є.С.

22. Про призначення помічника жительці с. Криків, вул. Надзбручанська, 100, громадянину Семинишину А.І.

23. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Андріївка по вул.Поборна, 16.

24. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в    с. Бережанка по вул. Незалежності, 26.

25. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на квартиру №8  в    смт Чемерівці по вул. Поповича, 9.

26. Про надання дозволу на розміщення реклами ПП Буячок В.М. смт Гусятин.

27. Різне.