від 04.10.2018 року

Дата: 20.09.2018 11:04

засідання виконавчого комітету від   04.10.2018 року

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради  від 15 травня 2018 року  № 1 «Про  затвердження Переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад».

2. Про стан готовності  житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери громади до роботи осінньо-зимовий період.

3. Про роботу закладів культури Чемеровецької селищної ради.

4. Про призначення помічника жительці смт Чемерівці, вул. Садова, 40, громадянці Левицькій К.І.

5. Про призначення помічника жительці с. Криків, вул. Шкільна, 16,  громадянці Закутій П.Ф.

6. Про призначення помічника жительці с.Криків, вул. 40-річчя Перемоги, 17, громадянці Осідак Є.Я.

7. Про призначення помічника жителю с. Хропотова, вул. Броніслава Мельника, 5,  громадянину Федіну І.С.

8. Про призначення помічника жителю с. Бережанка, вул. Садова, 41а, громадянину Дунді Р.К.

9. Про призначення помічника жительці с.Почапинці, вул.Садова, 11,  громадянці Котельмах Є.І.

10. Про призначення помічника жительці с.Залісся, вул. Широка, 29,  громадянці Фурман З.П.

11. Про призначення помічника жителю с.Чорна, вул.О.Перуна, 4,  громадянину Слободяну В.І.

12. Про призначення помічника жительці смт Чемерівці, вул. Свободи, 27,  громадянці Гук Т.М.

13.  Про  погодження тарифу на постачання теплової енергії ПП «Гусятин-тепло» для Чемеровецької центральної районної лікарі.

14. Про  погодження тарифу на постачання теплової енергії ПП «Екогеологія» для бюджетних установ смт Чемерівці.

15. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в населених пунктах селищної ради.

16. Про попереднє погодження АТ КБ «ПриватБанк» місця розташування тимчасової споруди по вул. Центральна смт Чемерівці.

17. Про присвоєння поштової адреси будівлі громадянина Невмержицько-

го В.К. по вулиці Гусятинське шосе смт Чемерівці.

18. Про присвоєння поштової адреси  житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Матвійцова С.Г. по вул. Перемоги.  села Кормильча.

19. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами померлого  Ковцуна Г.В. по вулиці Центральна села Кормильча.

20. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Коробчука С.М. по вулиці Садова села Ружа.

21. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Прокопюк В. М. по вул. Головатюка  села Красноставці.

22. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Лиськова О.М. по вулиці Зелена села Красноставці.

23. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Кушніра С.І. по вул. Надрічна  села Збриж.

24. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадян Соловей В.П. і Данилишена Є.П. по      вул. Шевченка села Біла.

25. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Паламар Л.Х. по вул. Подільська села   Кочубіїв.

26.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Подоляна П.І. по вулиці Тітова села Кугаївці.

27. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Галайко Т.А. по вулиці Терешкової села Кугаївці.

28.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Лівіцької А.Д. по провулку Садовому села Бережанка.

29. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Шевчук Л.С. по вулиці Молодіжна села Свіршківці.

30. Про зміну поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Медведик А.О. по вулиці Незалежності села Кормильча.

31. Про зміну поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Вовк О.М. по вулиці Центральна села Кочубіїв.

32. Про об’єднання житлових будинків з надвірними будівлями та спорудами громадянина Уланівського О.В. по вул. Свободи смт Чемерівці

33. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с.Демківці, вул. Щастя, 10а.

33. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с.Кочубіїв, вул. Зарічна, 15.