Приймали вітання працівники освітянської галузі

Дата: 05.10.2018 13:44

Чарівна і неповторна осіння палітра. І знаменно, що саме у цю чудову пору освітяни відзначають своє професійне свято. Щорічно у першу неділю жовтня відзначається професійне свято працівників освіти. З цієї нагоди у приміщенні Центру дозвілля, мистецтва та культури відбулося  свято, приурочене Дню працівників освіти, яке зібрало в дружнє тепле коло, велику вчительську родину та стало справжнім виявом людяності і доброти, поваги до праці педагога. З вітальним словом  до  освітян звернулися очільники влади районного рівня, а також  Чемеровецький селищний голова Олександр Собань,   побажав педагогам щоденної наснаги в роботі, миру, бадьорості, духу та родинного тепла. Виконуючи приємну місію, селищний голова Олександр Собань  вручив Подяки та Грамоти Чемеровецької селищної ради освітянам громади . Приймали вітання, нагороди  освітяни і від начальника відділу освіти молоді та спорту Чемеровецької селищної ради Ірини Качуріної.

За сприяння народного депутата України Олександра Гереги у Чемерівцях педагогів краю з професійним святом вітав чоловічий вокальний квартет "Акорд". Неймовірний талант голосу виконавців заворожив публіку чарівним виконанням пісні.