Представники місії ОБСЄ в Чемеровецькій громаді
Дата: 10.10.2018 17:07
Кількість переглядів: 435
Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань приймав у своєму робочому кабінеті спостерігачів Спеціальної моніторингової місії в Україні пана Рюне Кастберга та пана Гюнтера Гугенберга. Представники Організації з безпеки та співробітництва Європи в Україні поспілкувалися з селищним головою про хід реформи з децентралізації, про втілення в життя новацій у галузі освіти та медицини. Гостям було цікаво почути відповіді Олександра Володимировича на питання про становлення громади, успіхи, досягнення та результати роботи за період функціонування самоврядного органу нової формації, а також про проблеми на шляху розвитку та плани на майбутнє.