Відбулася нарада з діловодами

Дата: 10.10.2018 17:09

Сьогодні відбулась нарада  з діловодами загального відділу селищної ради,  головувала на якій керуюча справами виконкому Жанна Народовець. Обговорили ряд важливих питань. Одним із  актуальних завдань для діловодів є видача довідок мешканцям населених пунктів громади для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги.  Про зміни в нарахуванні субсидії, правильність заповнення довідок,   розповідала начальник відділу прийому документів управління соціального захисту населення Чемеровецької райдержадміністрації Галина Бернацька. Про порядок ведення обліку військовозобов’язаних, та бронювання,   роз’яснення проведено заступником військового комісара, начальником мобілізаційного відділення Олександром Шутяком. Начальником загального відділу Лідією Яцковською наголошено на своєчасності подання щотижневих інформацій у загальний відділ, дотримання трудової та  виконавської дисципліни.

В ході ділової зустрічі  активно та ефективно обговорили усі робочі моменти, нагальні проблеми та напрацювали схему співпраці з  актуальних питань