«Ми родом із захисників»

Дата: 11.10.2018 17:09

Фото без описуСьогодні в Парку відпочинку стартував  підготовлений Чемеровецькою бібліотекою для дітей патріотичний квест «Ми родом із захисників»,  приурочений одразу до чотирьох свят – Дня Козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці,  Дня створення УПА та Дня захисника України. Мета його -  загартування тіла та духу молоді. виховання учнів у дусі відданості Батьківщині та українському народу на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, виховання в дітей інтересу до української народної спадщини, зокрема, до історії козацтва;систематизація та узагальнення знань, отриманих на уроках історії, української літератури;формування в учнів високих морально-психологічних якостей - рішучості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності, навичок працювати у команді, згуртованості в учнівських колективах;організація змістовного дозвілля учнів.Учні Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат"змагалися  між собою, виконуючи різноманітні завдання на 4 локаціях у центральній  частині парку.Переможці квесту визначалися  за швидкістю, якістю виконання завдань та креативністю.