Обговорили стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг

Дата: 12.10.2018 14:58

Фото без описуПротягом двох  днів  10 -11 жовтня  в місті Київпроходила   конференція на тему: “Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг”, яка відбуластьза підтримки проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини. Захід відбувся за участі голови міграційної служби України, заступника директора департаменту реєстрації Міністерства юстиції , заступника голови сервісного центру, головиДержавного земельного кадастру України, представників Міністерств економіки та регіонального розвитку. В ході дискусій визначили основні аспекти ефективної та результативної роботи центрів надання адміністративних послуг, колеги обмінювались  досвідом та обговорили кращі практики реформування системи надання адміністративних послуг.Участь в конференції взяв начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чемеровецької селищної ради Олег Коробчук.