Проведено робочу зустріч з питань зайнятості населення

Дата: 16.10.2018 15:57

Фото без опису         З метою додержання трудового законодавства про працю в частині трудової зайнятості сьогодні проведено робочу зустріч головного спеціаліста відділу  з питань соціальної політики Тетяни Назарчук та директора Чемеровецької районної філії Хмельницького обласного  центру зайнятості Любові Бевз.

В ході зустрічі розглянули  питання відшкодування роботодавцям  витрат  із сплати єдиного соціального внеску, який компенсує центр зайнятості за кожного працевлаштованого безробітного на нове робоче місце.   Також  акцентовано  увагу на регулюванні  трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками  щодо відповідальності роботодавців за порушення вимог законодавства про працю, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Проведені перемовини стануть першим етапом у налагодженні подальшої  партнерської співпраці відділу з питань соціальної політики селищної ради та  районного представництва центру зайнятості, пріоритетним напрямком якої залишається легалізація трудових відносин громадян.