від 15.05.2018 року

Дата: 03.05.2018 11:29

Порядок денний

1. Про затвердження Переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.

2. Про призначення помічника жительці с. Жердя, вул. Центральна, 81, громадянці Повражик М.Я.

3. Про призначення помічника жительці с. Хропотова, вул. Садова, 16, громадянці
Яскіній М.Г.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.01.2017 №5 «Про затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради та складу адміністративної комісії»

5.  Про встановлення розпорядку роботи кафе «Чебуречна» по вул. Гусятинське шосе в смт Чемерівці.

6. Про видачу дубліката свідоцтва на право приватної власності на домово- лодіння в смт Чемерівці, по вул. Миру, 3

1. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в                            с. Кугаївці по вул. Ярослава Мудрого, 25

8. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки   Жук Л.С. по вулиці Надзбручанська села Криків.

9. Про   присвоєння   поштової   адреси   нежитловим   приміщенням   (автогаражам) громадянина Подлуцького В.Б. по вулиці Бідонька села Свіршківці.

10. Про присвоєння поштової адреси будівлі церкви в селі Сокиринці.

11. Про присвоєння поштової адреси будівлі церкви в селі Збриж

1. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень та аварійних дерев в смт Чемерівці.

13.  Про надання дозволу на омолодження зелених насаджень в смт Чемерівці.