На стадіоні «Товтри» відбулись півфінальні ігри

Дата: 22.10.2018 13:32

Фото без описуВідразу дві важливі події відбулись учора в неділю 21 жовтня в селищі Чемерівці - перша гра на новому футбольному полі стадіону «Товтри» та  півфінальні змагання за Кубок Леоніда  Скринчука, у якому брали участь чотири команди Чемеровеччини. За результатами ігор у фінал вийшли команда «АВС-Агро» с.Кугаївці та  «Нива» с.Летава , які гратимуть наступної неділі. Решта учасників півфіналу, «Гірник» с.Кутківці та  «Поділля» с.Зарічанка змагатимуться за ІІ та ІІІ місце.