Обговорили позашкільне виховання в умовах Нової української школи

Дата: 23.10.2018 16:46

Делегація освітян Чемеровецької селищної ради на чолі з начальником відділу освіти, молоді та спорту Іриною Качуріною бере  сьогодні участь  у Всеукраїнському науково-практичному семінарі, яких відбувається  у місті Дунаївці. В ході висвітлення теми семінару «Розвиток життєвокомпетентної особистості в умовах позашкільної освіти» позицію формування про соціальної поведінки підлітків в умовах виховного середовища позашкільного закладу висвітлювала директор Будинку школярів Чемеровецької селищної ради Маргарита Чебаник. Директор Свіршковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Віра Срібняк презентувала учасникам напрацьовані підходи інноваційної функції управління на засадах партнерства.  Крім того, що учасники  заходу ознайомились з реальними здобутками  на шляху всебічного розвитку школярів, усі присутні мали змогу оглянути визначні місця міста та оглянути експозицію музею закладів позашкільної освіти Дунаєвецької міської ради.