Придбано таке необхідне житло
Сьогодні в житті однієї молодої людини, колишньої мешканки одного з наших населених пунктів, котра з дитячого віку опинилася в складних життєвих обставинах, тому що була вилучена з сім’ї, де умови загрожували її життю та здоров’ю, а потім виховувалася у прийомній сім’ї на Кам’янеччині, сталася дуже важлива подія - для неї придбано власне житло. Відповідно до постанови Кабміну, розпоряджень голови Хмельницької облдержадміністрації кошти в сумі 317,471 тис. грн.. як субвенція з державного бюджету надійшли до селищного бюджету, а сьогодні рішенням виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради були спрямовані на придбання визначеного житла. Одразу після засідання виконкому селищний голова Олександр Собань в нотаріальній конторі м. Кам’янець-Подільський особисто засвідчив підписання тристороннього договору купівлі-продажу.