Придбано таке необхідне житло

Дата: 24.10.2018 16:43

Фото без описуСьогодні в житті однієї молодої людини, колишньої мешканки одного з наших населених пунктів, котра з дитячого віку опинилася в складних життєвих обставинах, тому що була вилучена з сім’ї, де умови загрожували її життю та здоров’ю, а потім виховувалася у прийомній сім’ї на Кам’янеччині,  сталася дуже важлива подія - для неї придбано власне житло. Відповідно до постанови Кабміну, розпоряджень голови Хмельницької облдержадміністрації кошти в сумі 317,471 тис. грн..  як субвенція з державного бюджету надійшли  до селищного бюджету, а сьогодні рішенням виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради були спрямовані на придбання визначеного житла.  Одразу після засідання виконкому  селищний голова Олександр Собань  в нотаріальній конторі м. Кам’янець-Подільський особисто засвідчив підписання тристороннього договору купівлі-продажу.